Innowacje CEiE:

Innowacyjne Projekty Edukacja & Internet

Nowoczesny proces edukacji wymaga stosowania coraz to nowocześniejszych metod przekazu.

Nowa witryna laboratoriów jest zintegrowana z innowacyjnymi projektami edukacyjnymi realizowanymi w oparciu o rozwiązania icloud w zakresie monitoringu środowiska. Jest to bardzo szeroka gama produktów edukacyjno-multimedialnych. Począwszy od produkcji filmów o charakterze szkoleniowym uzupełniających zakres wykładów prowadzonych na kierunku ochrona środowiska, po multimedialne bazy danych obrazów np. skał z mikroskopów polaryzacyjnych, czy preparatów z laboratoriów mikrobiologii. Naszym nadrzędnym celem jest doprowadzenie do tego, aby proces edukacji akademickiej na kierunku ochrona środowiska mógł być

z powodzeniem realizowany również w oparciu o nowe technologie informatyczne. W tym wypadku nie chodzi już tylko o zwykły system e-learning, ale zaawansowane produkty naukowe dostępne w różnych konfiguracjach merytorycznych. Dlatego też w najbliższym czasie chcemy udostępnić kilka takich wzorcowych produktów zlokalizowanych w oparciu o nasze innowacyjne rozwiązania icloud.
Zapraszamy inne jednostki naukowe do czynnej współpracy na tym nowym polu interaktywnej współpracy akademickiej.

CEiE jest #1 w Realizacji Innowacyjnych Projektów Edukacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową zawierającą wiele interaktywnych rozwiązań naukowo-badawczych oraz edukacyjnych.

Zapraszamy

Zapraszamy do kontaktu z naszymi zakładami i laboratoriami.

Zapraszamy firmy oraz instytucje administracji publicznej, każdego szczebla do składania zapytań ofertowych w zakresie realizacji innowacyjnych produktów w obszarze szeroko rozumianej problematyki ochrona środowiska.
Zapraszamy